Size Özel Kiralık Sunucunuzu Seçebilirsiniz

İleri teknoloji ve güçlü altyapımızla, Türkiye, Almanya, İngiltere ve Fransa lokasyonlarında kiralık sunucularımızla hizmetinizdeyiz! Yüksek performans, güvenilirlik ve 7/24 kesintisiz teknik destek ile iş sürekliliğinizi en üst düzeye çıkarın. Hemen sunucularımızı keşfedin ve online varlığınızı güçlendirin!

HİZMETLER

Fiyat

RAM:

Diskler:

ddos icon

GÜVENLİK OPTİMİZASYONU VE DDOS KORUMASI

Sunucularımız ve altyapımız varsayılan olarak hizmet reddi saldırılarına (DDoS) karşı korunmaktadır.

server backup

OPSİYONEL YEDEKLEME

Opsiyonel yedekleme çözümleri ile web sitelerinize yedekleme çözümleri sunmaktayız.

ddos icon

KESİNTİSİZ YEDEKLİ ENERJİ

Fiziksel sunucu kabinlerinin tamamı çift enerji kaynağı ile beslenmektedir ve çift enerji kaynağını destekleyen sunucuların tamamı yedekli enerji altyapısına sahiptir.

KİRALIK SUNUCU ORTAK ÖZELLİKLERİ

ddos icon

DDOS Koruması

Sunucularınızı her türlü DDoS saldırısından korumak artık daha kolay! Opsiyonel DDoS koruma seçeneği ile online varlığınızı ve performansınızı en üst düzeyde tutun.
lock icon

RPN Desteğİ

İşinizde veri güvenliği ve performansınızı en üst düzeye çıkarmak için RPN (Remote Private Network) desteğimizle tanışın. Güvenli veri iletimi ve internetten fiziksel ayrım avantajlarıyla işinizi güçlendirin.
svg icons

KVM ERİŞİMİ

İşinizi daha güçlü ve güvenli hale getirmek için KVM (Kernel-based Virtual Machine) desteği ile donatılmış sunucularımızla tanışın. Yüksek performanslı sanalizasyon ve ölçeklenebilir çözümlerle işinizi zirveye taşıyın.
user settings

Ücretsiz Kurulum Desteği

İhtiyacınıza göre işletim sistemi ve gerekli yazılımların kurulum işlemleri, tarafımızdan ücretsiz olarak yapılarak sunucunuz teslim edilir. Böylece teknik bilgiye sahip olmadan da ihtiyacınız olan sisteme ücret ödemeden sahip olabilirsiniz.
raid icon

Anında Donanım Garantisi

Sunucularımız RAID'i destekler, güvenilirlik ve performans sağlar. Sunucu donanımınızın arızalanması durumunda, en kısa sürede arızalı parça yenisi ile değiştirilmektedir. Beklemez ve vakit kaybetmezsiniz.
24*7 Support

Sunucu YÖNETİM DESTEĞİ

Destek uzmanlarımız, sunucu yapılandırma ve yönetimindeki temel konularda, sizlere destek olmaktadır.
datacenter

Sertİfİkalı VerİMerkezİ

Kiraladığınız sunucular Pamukkale Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi yerleşkesinde TIER II standartlarına uygun şekilde kurulmuş veri merkezinde çalışır. Veri merkezi içerisinde network ekipmanları, UPS cihazları, Jeneratörler birebir yedekli N+1 şekilde çalışmaktadır.
network

Özel network

50 Mbps ile 100 Gbps arasında değişen port hızları, Tüm trafiğinizi tek kabinde toplama ve dağıtma imkanı, Size özel yedekli paylaşımsız internet erişimi, Çok operatörlü yapıda çalışan network omurgası ile hizmet vermekteyiz.

Tüm Hizmetlerimizin Ortak Özellikleri

Ekonomikhost, Hosting hizmetlerini, Türkiye Lokasyon Veri Merkezindeki DELL, EMC, HP marka sunucu, storage ve network cihazlarını kullanarak maksimum hizmet sürekliliği ile sağlamaktadır.

Yeni Nesil Sunucu Sistemleri

En son teknoloji ürünü sunucular ve donanımlar

 • Xeon İşlemciler
 • DDR RAM Teknolojileri
 • 24x7x365 Teknik Destek
 • Parça Değişim Garantisi
 • Opsiyonel SYN, DDos, Dos Koruma
 • Remote-Reboot + KVM OverIP
 • Opsiyonel Yedekleme Çözümleri
 • Ücretsiz İşletim Sistemi Kurulumu
 • 1 Gbps/sec Erişim Hızı
 • Güvenli Sistem Odaları
 • Türkiye Lokasyon Verimerkezi
 • Sunucu Yönetim Desteği
 • Kesintisiz ve Yedekli Enerji
 • TIER II standartları
 • UPS cihazları, Jeneratörler
 • Storage Cihazlar ile Maksimum Yedeklilik
clock image

Güç Kaynağı

Kesintisiz erişim için yedekli güç kaynakları ile çalışmaktadır.

lock settings

Network ve Güvenlik

Network Trafik İzleme Sistemi, Günlük Trafik Raporları

safe and secure

Soğutma Sistemleri

N+1 yapıda Liebert Hiross hassas kontrollü iklimlendirme sistemleri

CMS Icons

İSTEDİĞİNİZ WEB UYGULAMASINI ÜCRETSİZ KURULUM DESTEĞİ

Teknik bilginiz yok mu? Sorun değil. Hosting paketlerimizde yer alan ücretsiz içerik yönetim kurulumu sayesinde wordpress, joomla, opencart gibi 300'den fazla uygulamayı hemen kurup kullanmaya başlayabilirsiniz.

Destek Bildirimi
ssl certificate

Web sitelerinizi güvende tutun

ÜCRETSİZ SSL SERTİFİKASI!

SSL sertifikası, kullanıcı adları, şifreler, kredi kartı numaraları ve daha fazlasını içeren bilgilerin güvenle geçebileceği güvenli bir tünel oluşturur.

SERTİFİKA TÜRLERİ
theme logo

Güleryüzlü ve Tecrübeli Destek

Alanında tecrübeli destek uzmanlarımız en başından itibaren yardıma hazırdır. Ücretsiz site geçişleri, güler yüzlü hizmet anlayışı ve sürekli destek sayesinde, ihtiyacınız olan tüm yardıma ihtiyaç duyduğunuz anda sahip olacaksınız.

Bizi Arayın

+90 (232) 9999688

svg icon
Destek bildirimi
svg icon
Canlı Destek
svg icon
Telefon
support icon

Teknik Destekte Üstün Hizmet

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışımızla, teknik destek ekibimiz Destek bildirimi, mail ve telefon destekleriyle her an yanınızda. Sorularınızı anında çözerek, çevrimiçi varlığınızı başlatmanızda ve sorunsuz bir şekilde büyütmenizde size rehberlik ediyoruz.
Teknik destek ekibimiz, günün her saati sizinle iletişimde olup, herhangi bir zorlukla karşılaştığınızda hızlı ve etkili bir şekilde çözüm sunmayı taahhüt eder. Size en iyi destek deneyimini yaşatmak için buradayız!


Neler Sunuyoruz ?

maze icon

Çözümler

Özel sunucularımız, Dell, HP ve Supermicro gibi önde gelen oynatıcılardan gelen yüksek kaliteli, kurumsal donanım tarafından desteklenmektedir. Hız ve benzersiz performans için üretildi.

rocket speed icon

Hız

Sunucularımız üstün hız sağlamak ve en zorlu web sunucusu uygulamalarının bile sorunsuz çalışmasını sağlamak için üretilmiştir.

user image

DESTEK

Ekibimiz, yazılım ve donanım ile ilgili problemlerde BT uzmanlarından oluşmaktadır ve bu, birinci sınıfta destek kalitemizi koruyor.

gurantee

UPTIME Garantisi

En yüksek ağ çalışma süresi garantisinden birini (% 99.95) sunmaktan gurur duyuyoruz. Web siteniz her zaman çalışır durumda kalsın.

Sık Sorulan Sorular

SORU & CEVAP
01
Kiralık Sunucu (Dedicated server), tüm yazılımsal kaynakların ve fiziksel donanımların tek bir müşteriye ait olduğu server çeşitidir. İstediğiniz işletim sistemini kurabileceğiniz gibi yönetim paneli ile hızlı aksiyonlar alabilirsiniz.
02
Dedicated Server Kiralama, yüksek performanslı bir fiziksel sunucunun, aylık veya yıllık periyotlar ile tüm kaynaklarının tahsis edildiği bir fiziksel sunucu kiralama hizmetidir. Tüm kaynaklar size tahsis edildiği için dilediğiniz işletim sistemini kurabilir ve dilediğiniz uygulamayı hızlı bir şekilde barındırabilirsiniz.
03
Sunucu, donanımsal ve yazılımsal olarak firmalara çok yüksek maliyetler oluşturabilir. Sunucunun teknik gereksinimlerini ayarlamak, operasyonel süreçlerini yönetmek, personel bulundurma gibi maliyetler firmaları fiziksel sunucu kiralamaya teşvik etmektedir. Ekonomikhost farkıyla edineceğiniz satın alma deneyimini kaçırmayın!
04
Sahip olduğumuz tüm fiziksel sunucular, Türkiye,Almanya,Fransa ve ingiliztere'nin en iyi veri merkezi altyapısına sahip ve Tier 3 veri merkezi sertifikasına sahip olan veri merkezlerinde barındırılmaktadır. Sunucunuz, Fiber internet ağının merkezinde bulunması nedeniyle en hızlı internet erişimine sahip olacak.
05
Tüm sunucularımız paylaşımsız 100mbit,1gbps,10gbps full duplex porta sahiptir ve bu hızla kesintisiz internet erişimi yapabilir.
06
Ekonomikhost kiralamakta olduğu tüm sunucular için yedek parça bulundurmaktadır. Herhangi bir sorun anında en hızlı şekilde sunucunuzda arızalı olan parça yenisi ile değiştirilir. Eğer teknik sorun parça değişimi ile çözülemiyor ise muadil veya daha üst bir donanım müşterimize en kısa sürede tedarik edilir.
07
Alanında uzman sunucu destek ekibimiz sunucu yönetimi ile ilgili temel konularda sizlere e-posta aracılığı ile yardımcı olmaktadır. Sunucu yönetimi ile ilgili kapsamlı bir destek hizmeti almak istiyorsanız sunucu destek paketlerimize göz atabilirsiniz.
08
Kiralık sunucu hizmeti, sunucunun kurularak müşterinin kullanımına sunulmaktadır. Sunucuyu müşteri yönettiği için biz yedekleme gibi işlemler yapmayız. Verilerinizi yedeklemek için özel yedekleme ünitemizden talebiniz üzere yedekleme alanı kiralayabilirsiniz.
09
Kredi kartı ile gerçekleştireceğiniz satın alım işlemlerinde ürünleriniz otomasyon sistemi tarafından (domain alımlarında) anında aktif edilmektedir. Havale/EFT yöntemiyle yapacağınız satın alım işlemlerinde ödeme teyidi sonrasında ürünleriniz aktifleştirilmektedir. Ödeme teyidinin daha hızlı gerçekleşebilmesi için sipariş aşamasında size sunulan bilgileri ödeme açıklamanıza eklemeniz büyük önem taşımaktadır.

Mutlu Müşterilerimiz

Müşterilerimizin ürün ve hizmetlerimiz hakkında neler söylediğini öğrenin.

İşletmeniz için en iyi yönetilen Bulut Sunucu deneyimini seçin!

Şimdi İncele