SSL Sertifikası

Google’da Yükselin, Güvenliğinizi Garanti Altına Alın!

SSL Sertifikası İle Güvendesiniz

Veri Trafiğinizi Şifreleyin, Web Sitenizi Güven Altına Alın

Hizmet Detayı

Rapid SSL

Rapid SSL sertifikaları; %99 tarayıcı desteği ve tüm bankalar ile mükemmel uyum içinde çalışmaktadır.
418.00 TL/YIL
Satın al

Rapid SSL Wildcard

Rapid SSL Wildcard ana domain ve tüm subdomainlerinize (alt isimlerinize) güçlü koruma sağlar. Örneğin ekonomikhost.net yanında mobile.ekonomikhost.net, web.ekonomikhost.net, bugun.ekonomikhost.net, vb. Kullanacağınız tüm subdomainlerinize koruma kapsamındadır.
3543.00 TL/YIL
Satın al

Geotrust True BusinessID

GeoTrust True BusinessID EV SSL, Dünya'nın en çok satan EV (Extended Validation) SSL sertifikaları arasında ilk sıralarda yer alır.Web tarayıcılarının adres çubuğunun rengini yeşil hale getirerek, kurumun unvanının bu barın içerisine yazması sebebiyle, EV SSL tipi sertifikalara "yeşil barlı ssl" de denilmektedir.
5154.00 TL/YIL
Satın al

Positive SSL

Prositive SSL sertifikaları; %99 tarayıcı desteği ve tüm bankalar ile mükemmel uyum içinde çalışmaktadır.
386.00 TL/YIL
Satın al

PositiveSSL Multi-Domain

Comodo Positive SSL Multi Domain, birden fazla web sitesi olan kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Ekstra ücret gerekmeden, 1 adet ana domain ve 2 adet ek domainle birlikte toplamda 3 adet web sitesinde kullanılabilir.
773.00 TL/YIL
Satın al
Önemli!
SSL Sertifika fiyatlarımız günlük dolar kuruna göre otomatik olarak fiyatlandırılmaktadır. Kurlardaki değişim günlük yansıtılmaktadır.

SSL Sertifikası Nedir ?

SSL Sertifikaları, internet sitesi ziyaretçileri ile sunucu arasındaki trafiğin şifrelenerek oluşmasını sağlayan bir sistemdir. Siteniz için yükleyeceğiniz SSL setifikası ile ziyaretçilerinizin sitenizde güvenli bir şekilde dolaşımlarını sağlarsınız. Bu özellikler eticaret sitelerinin vazgeçilmez niteliklerinden birisidir. Ekonomikhost ile SSL sertifikalarınızı güvenli bir şekilde oluşturabilir, isterseniz kurulum dahil hizmetimiz ile zahmetsizce yükleme yaptırabilirsiniz.

Web sitenizin veri trafiği güçlü şifreleme ile güven altına alınır. Üyelik ve kredi kartı bilgisi, gibi hassas bilgilerin ele geçirilmesi engellenir.

Ekonomikhost satışı olan SSL sertifikaları, sanal pos hizmeti veren tüm bankalar ve ödeme sistemleri ile tam uyumludur.Google, SSL Sertifikası sahibi HTTPS url yapısında web sitelerini arama sonuçlarında önceliklendirir ve daha üst sıralarda listeler.

SSl Certificates

Sık Sorulan Sorular

SSL Sertifikası kurulumu, web sitenizin bulunduğu platform ve kullanmakta olduğunuz hosting kontrol panelinin işlevlerine göre değişkenlik göstermekle birlikte genel olarak kısa bir işlemdir. Kurulum işlemleri ile ilgili Bilgi Bankamızdan yardım alabilirsiniz.

SSL Sertifikasının sipariş işlemi tek aşamada gerçekleştirilmektedir. Satın almak istediğiniz sertifikayı sepetinize ekleyerek ödeme yapmanız sonrası, Müşteri Paneliniz üzerinde ilgili menü üzerinden CSR Kodu üreterek SSL Sertifikası kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Hosting hizmetini firmamızdan aldığınız takdirde, hiç bir işlem yapmanıza gerek yoktur. SSL sertifikanız tarafımızca oluşturulur ve kurulur. Kullanıma hazır halde hizmetinize sunulur.

Evet, SSL Sertifikaları tüm bankalarla uyumludur.

• Kişisel veya standart kurumsal bir web sitesi sahibi iseniz, Hızlı Kurulum SSL sertifikalarını tercih edebilirsiniz.

• Bir e-ticaret sitesi sahibi iseniz Kurumsal ve Şirketler için SSL seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

• Çoklu alan adı (subdomain) koruması ve büyük ölçekli kurumsal ve e-ticaret siteleriniz için Wilcard SSL çözümlerini seçebilirsiniz.

Tarafınıza gönderilen e-posta içerisindeki ilgili alan onayladıktan sonra işlemler yaklaşık 8 saat sürmektedir. Belge gerektiren SSL Sertifikalarında ise bu işlem 1 ila 30 gün arasında sürebilmektedir.

Ürünlerin listelendiği sayfada hangi sertifika için belge gerektği yazılmıştır. Ayrıca Bilgi bankası bölümünden hangi sertifika için hangi belgelerin istendiği ayrıntılı şekilde yazılmıştır.

KURUMSAL MAİL SUNUCU SAHİBİ OLMAK İSTERMİSİNİZ ?

Zimbra Kurumsal Mail Sunucu paketlerimizi incelemek için;


Tıklayınız