Hazir Web Sitesi Hizmeti

Hazır Web Sitesi Yazılımları

Firmanızı zirveye çıkaracak tüm akıllı cihazlara uyumlu şık tasarıma sahip hazır web sitesi yazılımlarımız,akıllı cihazlar ile ortama tam uyumludur.

  • Web sitenizi Türkçe yönetim panelinden rahatlıkla düzenleyebilirsiniz.
  • Yazılım sayesinde sektörünüze uygun işlerinizi kolaylaştıracak mobil uygulama ve web sitesi sahibi olacaksınız.
  • Yönetici panelinden kolaylıkla işlerinizi yönetebilirsiniz.
  • Mail aracılığı ile kesintisiz yazılım desteği, sitenizde oluşabilecek her türlü problemde teknik ekibimiz sizlere 7/24 mail ile destek sağlamaktadır.

Yeni nesil yazılım teknolojisi ile kodlanmış türkçe yönetim paneli destekli hazır site yazılımlarımız sayesinde işleriniz daha kolay ve profesyonel olacaktır. Seçtiğiniz yazılımlarımızda android mobil uygulama hediyemizdir.

Restoran Sipariş Sistemi

Restoranlara ait sipariş sistemi yazılımımız müşterinizin sipariş işlemlerini telefon,tablet gibi akıllı cihazlarınızdan yaptırabilirsiniz. Menülerinizi sitenizden sunabilirsiniz. Müşterinizin siparişleri garsonlara tanımlanır ve sipariş teslimat süreçlerini takip edebilirsiniz.. Aylık günlük satış ve cirolarınızı görebilirsiniz. DETAYLI İNCELE
750.00 TL
Satın al

Zimbra Gelişmiş Yönetim Paneli

Zimbra Gelişmiş Yönetim Paneli kamu ve özel sektör ihtiyaçlarına yönelik dizayn edilmiş gelişmiş yönetici ve alt yönetici arayüzü uygulamasıdır.. Zimbra kullanan tüm kamu ve özel sektör kurumları için kolaylaştırılmış yönetim arayüzü sağlamaktadır.
Yılda bir kez yazılım destek ve sunucu için 1000$ ödeme alınmaktadır. Yazılımı kullanımı için sunucu ücreti dahildir.
DETAYLI İNCELE
64432.00 TL
Satın al

Danışmanlık

Uygulamalarınzın en verimli, güvenli ve sorunsuz şekilde çalışması için en iyi hosting alt yapısı ve uzman ekibimizle hizmet sunuyoruz.

Süreç Planlaması

Uygulamalarınız için uzman mühendislerimizle size özel hosting mimarisi kurguluyor ve hosting yapınızı inşa ediyoruz.

Yönetim Desteği

Web sitesi yönetimi ve güvenliği için uzman olmanız gerekmiyor. Alanında tecrübeli ve uzman ekibimiz sayesinde yazılım yönetimi konusunda destek verilmektedir.

Güvenlik Önlemleri

Sunucularımızda, bilinen tüm optimizasyon ve güvenlik tedbirleri uygulanmakta olup, herhangi bir olumsuz durum yaşanmaması için gerekli tedbirler alınmaktadır.

Yazılım Güncellemeleri

Gerekli görülmesi ve istekler doğrultusunda yazılım alt yapıların güncelleme yapılarak tüm müşterilerimize ücretsiz sunulmaktadır.

En İyi Altyapı

Sunucularınız dünya standartlarındaki data centerımızda yüksek performans ve %99.98 network uptime garantisi ile çalışmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Hosting ayrı bir hizmet olması nedeni ile web sitemizden ayrıca hosting satın almanız gereklidir. Paketlerimizi web sitemizden inceleyebilirsiniz.

Yazılım kurulumu uzman ekibimiz tarafından ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Evet. Destek bildirimi veya mail ile bizlere yazmanız halinde teknik veya yazılımsal sorunlarda destek vermekteyiz.

Kullanabilirsiniz. Yeni domaini bize mail veya destek bildirimi yazmanız halinde benzersiz lisans kodu sisteminize tanımlanacaktır.

Hayır. Mevcut hosting firmanıza ait bilgileri bize ileterek kurulumu firmanızın hosting sağlayacsına ücretsiz olarak yapmaktayız.

Yazılım alt yapılarımıza ekstra istek doğrultusunda geliştirme yapmaktayız. İstenilen özellik veya uygulamya göre fiyat teklifi alabilirsiniz.

Türkiye lokasyon hosting paketlerimize göz atmak istermisiniz ?

Tıklayınız