Türkiye Kiralık Sunucu

Türkiye lokasyon konumlu kiralık sunucularımız ile gücünüze güç katın..

  • %99.8 Uptime Garantisi
  • Güçlü Network Alt Yapısı
  • %100 özel ve tam yönetilen sunucu
SUNUCULARIMIZ TÜRKİYE DENİZLİ KONUMUNDA BARINMAKTADIR.

Size Özel Hazırlanmış Kiralık Sunucunuzu Seçebilirsiniz

Intel ve AMD İşlemciler ile kiralık sunucu ihtiyacınızı belirleyebilirsiniz.

Sunucu Modeli İşlemci Hız Ram Hard Disk Trafik
Türkiye Kiralık Sunucu-1
INTEL CORE I3 3.30 3MB (Turbo Boost) 4 GB RAM DDR3 1333 MHZ 500GB SATA3 DİSK 2000 GB TRAFİK(100 Mbit/s port)
600.00TL/AY
Satın al
Türkiye Kiralık Sunucu-2
INTEL CORE I5 3.10 6MB 4 GB RAM DDR3 1333 MHZ 500GB SATA3 DİSK 4TB TRAFİK(100 Mbit/s port)
800.00TL/AY
Satın al
Türkiye Kiralık Sunucu-3
1x Node Intel E5-2620 12 Core 2.4 GHZ 128 GB DDR3 1x 128GB 1 x 480GB SSD 4 x 1TB SATA 8TB TRAFİK1X 1 Gbps IPMI
4200.00TL/AY
Satın al
Türkiye Kiralık Sunucu-4
Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2620 v3 2.4 GHZ İşlemci 192 GB DDR3 1 x 400GB SSD 3 x 1.2TB SAS 8TB TRAFİK2X10 GBPS Ethernet
4680.00TL/AY
Satın al

Paketlerimizdeki Ortak Özellikler

Sık Sorulan Sorular

Kiralık Sunucu (Dedicated server), tüm yazılımsal kaynakların ve fiziksel donanımların tek bir müşteriye ait olduğu server çeşitidir. İstediğiniz işletim sistemini kurabileceğiniz gibi yönetim paneli ile hızlı aksiyonlar alabilirsiniz.

Dedicated Server Kiralama, yüksek performanslı bir fiziksel sunucunun, aylık veya yıllık periyotlar ile tüm kaynaklarının tahsis edildiği bir fiziksel sunucu kiralama hizmetidir. Tüm kaynaklar size tahsis edildiği için dilediğiniz işletim sistemini kurabilir ve dilediğiniz uygulamayı hızlı bir şekilde barındırabilirsiniz.

Sunucu, donanımsal ve yazılımsal olarak firmalara çok yüksek maliyetler oluşturabilir. Sunucunun teknik gereksinimlerini ayarlamak, operasyonel süreçlerini yönetmek, personel bulundurma gibi maliyetler firmaları fiziksel sunucu kiralamaya teşvik etmektedir. Ekonomikhost farkıyla edineceğiniz satın alma deneyimini kaçırmayın!

Sahip olduğumuz tüm fiziksel sunucular, Türkiye'nin en iyi veri merkezi altyapısına sahip ve Türkiye'nin tek Tier 3 veri merkezi sertifikasına sahip olan Türk Telekom Netinternet veri merkezinde barındırılmaktadır. Sunucunuz, Türkiye ADSL ve Fiber internet ağının merkezinde bulunması nedeniyle en hızlı internet erişimine sahip olacak.

Tüm sunucularımız paylaşımsız 100mbit full duplex porta sahiptir ve bu hızla kesintisiz Türk Telekom internet erişimi yapabilir.

Ekonomikhost kiralamakta olduğu tüm sunucular için yedek parça bulundurmaktadır. Herhangi bir sorun anında en hızlı şekilde sunucunuzda arızalı olan parça yenisi ile değiştirilir. Eğer teknik sorun parça değişimi ile çözülemiyor ise muadil veya daha üst bir donanım müşterimize en kısa sürede tedarik edilir.

Alanında uzman sunucu destek ekibimiz sunucu yönetimi ile ilgili temel konularda sizlere e-posta aracılığı ile yardımcı olmaktadır. Sunucu yönetimi ile ilgili kapsamlı bir destek hizmeti almak istiyorsanız sunucu destek paketlerimize göz atabilirsiniz.

Kiralık sunucu hizmeti, sunucunun kurularak müşterinin kullanımına sunulmaktadır. Sunucuyu müşteri yönettiği için biz yedekleme gibi işlemler yapmayız. Verilerinizi yedeklemek için özel yedekleme ünitemizden talebiniz üzere yedekleme alanı kiralayabilirsiniz.

Kurumsal Mail Sunucu Sahibi Olmak İstermisiniz ?

Zimbra Kurumsal Mail Sunucu paketlerimizi incelemek için;


Tıklayınız