Kurumsal Zimbra Mail

Mobil,Tablet,Bilgisayar Mailleriniz Sürekli Yanınızda..

Zimbra Mail Sunucu

Zimbra mail server Linux platformlar üzerine kurulan ve Microsoft Exchange ile Lotus Notes email platformlarına alternatif olarak kullanılabilen bir workgroup çalışma platformudur. Zimbra Open Source (açık kaynak kodlu) bir proje olarak başlamış sonrasında Open Source versiyonu ile birlikte ticari olarak pazarlanan Zimbra Professional Edition, Zimbra Network Edition ve Zimbra Hosted Edition ları üretilmiş bir plaformdur.

EPosta Disk Trafik Alan Adı Dağıtım

Zimbra Lite

SINIRSIZ EPOSTA SAYISI 25 GB DİSK 250 GB TRAFİK 1 ADET DOMAİN SINIRSIZ DAGITIM LİSTESİ
4200.00/YIL
Satın al

Zimbra Standart

SINIRSIZ EPOSTA SAYISI 50 GB DİSK 1 TB TRAFİK 10 ADET DOMAİN SINIRSIZ DAGITIM LİSTESİ
9000.00/YIL
Satın al

Zimbra Pro

SINIRSIZ EPOSTA SAYISI 100 GB DİSK 4 TB TRAFİK 10 ADET DOMAİN SINIRSIZ DAGITIM LİSTESİ
15000.00/YIL
Satın al

Zimbra Mail Nedir ?

Zimbra mail server Microsoft Exchange email platformuna alternatif olarak kullanılabilen bir mail server hizmetidir.Kullanıcıların e-posta göndermesini sağlamak ve dışarıdan gelen e-postaları karşı kullanıcıya iletmek üzere tasarlanan gelişmiş ve kolay ara yüze sahip bir MTA'dır. Linux işletim sistemleri üzerinde çalışan açık kaynak kodlu olması nedeniyle ek modüller başarıyla sisteme dahil edilebilir. Zimbra server, farklı dağıtım listeleri ve yüksek kapasitedeki eposta kutuları oluşturabilir. Ayrıca verimli bir ortak çalışma platformu oluşturabilmektedir.Zimbra e-mail, grup takvimi, paylaşılmış görevler, web üzerinden doküman yönetimi gibi özelliklere sahiptir.

Zimbra web, masaüstü ve mobil arayüzleri ile maillerinize kesintisiz bir şekilde erişebilirsiniz.Sadece maillerinize değil, görevlerinize, takviminize, adres defterinize, paylaşımlı dosyalarınıza da tüm bu platformlar üzerinden ulaşabilirsiniz.

Zimbra senkronizasyon ile size gelen bir maili , bilgisayarınızda okuduğunuzda mailinizin kurulu olduğu başka bir cihazda da okunmuş olmaktadır.Ya da iş yerinden göndermiş olduğunuz bir maili evde bilgisayarınızdan baktığınızda gönderilmiş öğeler kutusunda görebilirsiniz.Gelen mailleriniz auto sync özelliği ile direk gelen kutunuzda görünmektedir.

SSl Certificates

Sık Sorulan Sorular

Evet Zimbra, üzerinde IMAP Eposta istemcisi bulunan tüm mobil cihazlarla (iPhone,iPad, Android, BlackBerry ...vb) uyumludur.

Evet Zimbra üzerinde Antivirüs ve Antispam filtreleri bulunmaktadır, ayarlarını yönetim paneliniz üzerinden yapabilirsiniz.

Zimbranın web tabanlı kolay yönetim paneli sayesinde kendi başınıza kolayca eposta hesapları oluşturabilir, paylaşımlı dizinler yaratabilirsiniz.

Kullanılan teknolojiler, kullanım kolaylığı ve ekonomik kriterler göz önüne alındığında, Zimbra; Microsoft Exchange'e nazaran daha üstün niteliklere sahiptir. Ancak kurumunuzun kullanım alışkanlıklarına göre Zimbra yada Microsoft Exchange Server tercih edebilirsiniz.

Evet Zimbra üzerinde son derece gelişmiş bir webmail arayüzü bulunmaktadır.

Türkiye lokasyon kiralık sunucularımıza göz atmak istermisiniz ?

Yüksek hız kapasiteli kiralık sunucularımız için;


Tıklayınız