Owncloud Bulut Sunucu

Mobil,Tablet,Bilgisayar Dosyalarınıza her yerden erişim kolaylığı..

Owncloud Bulut Sunucu

OwnCloud bulut depolama sistemidir.Arayüzü html5′i destekler yani sürükle bırak teknolojisi kullanılmıştır.Bununla birlikte webdav destekler birçok dil desteği vardır. Kullanıcıların tek dosya aktarımda maksimum dosya boyutunu ayarlayabilirsiniz. Dosya yükledikten sonra paylaşabilirsiniz veya adını değiştirebilirsiniz.

İşlemci Disk Trafik Ram Destek

Owncloud Sunucu 1

2 Core 1 GHZ İşlemci 40 GB HDD 500 GB Trafik 1 GB RAM Owncloud Yönetici Paneli, SSH Desteği
300.00/AY
Satın al

Owncloud Sunucu 2

2 Core 1 GHZ İşlemci 50 GB HDD 1 TB Trafik 2 GB RAM Owncloud Yönetici Paneli, SSH Desteği
390.00/AY
Satın al

Owncloud Sunucu 3

2 Core 2 GHZ İşlemci 80 GB HDD 2 TB TRAFİK 4 GB RAM Owncloud Yönetici Paneli, SSH Desteği
480.00/AY
Satın al

Owncloud Sunucu 4

4 Core 2 GHZ İŞLEMCİ 120 GB HDD 4 TB TRAFİK 8 GB RAM Owncloud Yönetici Paneli, SSH Desteği
840.00/AY
Satın al

Owncloud Server Nedir ?

XCloud ownCloud Server, kaynak ve performans gibi temel sunucu ihtiyaçları ve kullanım amaçları gözetilerek ownCloud için özel olarak hazırlanmış sanal bir sunucudur. Müşteri paneli üzerinden kolayca yönetilebilen XCloud ownCloud sunucular ile dilediğiniz zaman kurulu uygulamanızı değiştirebilir, tek tıkla yeni bir bulut uygulaması kurabilir, sunucunuzu ücretsiz yedekleyebilir, sunucunuzun kaynak kullanımını grafikler üzerinde takip edebilir ve konsol yardımı ile sunucunuza erişebilirsiniz. En genel tanım olarak “dosya barındırma uygulaması” olarak bilinir.

PHP tabanlı olup ve JavaScript dillerinde yazılan, SQLite, MariaDB, MySQL, PostgreSQL vb. veritabanlarını kullanarak web üzerinde çalışan mobil cihazlara ve bilgisayarlara kurulabilen açık kaynak bir bulut depolama uygulamasıdır. ownCloud, dosyalara ve diğer verilere (takvimler, kişiler, fotoğraflar ve yer imleri vb.) hiçbir ek yazılıma ihtiyaç duyulmadan bir web tarayıcısı kullanılarak erişilebilir ve ulaştığı tüm dosyaları kullandığınız cihaz için senkronize eder. PDF, resim, metin, Word vb. Dosyaları için düzenleme ve dosya önizleme imkanı sağlar.

SSl Certificates

Sık Sorulan Sorular

Owncloud dosya paylaşımı yapabileceğiniz,dosyalarınızı saklayabileceğiniz bir ortamdır. Owncloud size heryerden erişim izni sunar.Dosyalarınızı bir cihazla taşımak zorunda değilsiniz. Owncloud dosyalarınızı güvenle saklayabileceğiniz şifreleyebileceğiniz güvenlik önlemleri sunar.

OwnCloud' ta sakladığınız dosya ve klasörlerin sayısına bakılmaksızın tüm verileriniz parmaklarınızın ucunda olacaktır. Bulut alanınızı - web, masaüstü veya mobil cihaz üzerinden – nereden kullandığınız fark etmez, dosyalarınızı her yerden yönetmek artık çok kolay.

Mobil cihazlar ve bilgisayarlar çok sık arızalanır veya çalınır, bu yüzden bireysel ve şirket üyeleri önemli dosyalarının her zaman yedeklenmiş olduklarından emin olmalıdırlar. Veri senkronizasyonu ve yedekleme sayesinde, OwnCloud değerli dosyalarınız için gerekli güvenliği garanti eder.

OwnCloud gelişmiş dosya paylaşım sistemi sayesinde ister herkese açık özel kısa url adresi ile isterseniz tanımlı kullanıcılarınıza yetkilendirme yaparak verilerinizi anında güvenli ve hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. Paylaştığınız dosyanın indirilme ve değişiklik geçmişini takip edebilirsiniz.

OwnCloud şirketinize veya topluluğunuza güvenli bir bulut çalışma alanı ve yedekleme alanı sağlar. Yapılan tüm kullanıcı ve yükleme-indirme hareketleri arşivlenir, dosyalar yükleme geçmişlerine göre versiyonlanır. Böylelikle tek çalışma ve yedekleme alanı sayesinde tüm kullanıcılar hiçbir karışıklık olmadan IHS OwnCloud sunucunuz üzerinde hızlı bir şekilde çalışmalarını gerçekleştirebilir.

Türkiye lokasyon kiralık sunucularımıza göz atmak istermisiniz ?

Yüksek hız kapasiteli kiralık sunucularımız için;


Tıklayınız