Fransa Kiralık Sunucu

OVH Fransa Lokasyon Verimerkezli Performans Sunucuları..

  • %99.8 Uptime Garantisi
  • Güçlü Network Alt Yapısı
  • %100 özel ve tam yönetilen sunucu

Size Özel Hazırlanmış Kiralık Sunucunuzu Seçebilirsiniz

Intel ve AMD İşlemciler ile kiralık sunucu ihtiyacınızı belirleyebilirsiniz.

Sunucu Modeli İşlemci Hız Ram Hard Disk Trafik
Fransa Kiralık Sunucu 1
Intel Xeon E3-1230v6 4c/ 8t - 3.5GHz/ 3.9GHz 64GB DDR4 ECC 2133MHz 2x2TB HDD SATA Soft RAID 500Mbps(Limitsiz Trafik)
2835.00TL/AY
Satın al
Fransa Kiralık Sunucu 2
Intel Xeon-D 1541 8c/ 16t - 2.1GHz/ 2.7GHz 32GB DDR4 ECC 2133MHz 4× 12TB HDD SATA + 2× 240GB SSD SATA 100Mbps Garanti(1Gbps) Unlimited
5798.00TL/AY
Satın al
Fransa Kiralık Sunucu 3
AMD Epyc 7351P 16c/32t - 2.4 GHz/2.9 GHz 128GB DDR4 ECC 2400MHz 2× 4TB HDD SATA Soft RAID 100Mbps/s(1 GBit/s-Port) Unlimited
6765.00TL/AY
Satın al
Önemli!
Fransa Kiralık Sunucu fiyatlarımız günlük dolar kuruna göre otomatik olarak fiyatlandırılmaktadır. Kurlardaki değişim günlük yansıtılmaktadır.

Paketlerimizdeki Ortak Özellikler

Sık Sorulan Sorular

Kiralık Sunucu (Dedicated server), tüm yazılımsal kaynakların ve fiziksel donanımların tek bir müşteriye ait olduğu server çeşitidir. İstediğiniz işletim sistemini kurabileceğiniz gibi yönetim paneli ile hızlı aksiyonlar alabilirsiniz.

Dedicated Server Kiralama, yüksek performanslı bir fiziksel sunucunun, aylık veya yıllık periyotlar ile tüm kaynaklarının tahsis edildiği bir fiziksel sunucu kiralama hizmetidir. Tüm kaynaklar size tahsis edildiği için dilediğiniz işletim sistemini kurabilir ve dilediğiniz uygulamayı hızlı bir şekilde barındırabilirsiniz.

Sunucu, donanımsal ve yazılımsal olarak firmalara çok yüksek maliyetler oluşturabilir. Sunucunun teknik gereksinimlerini ayarlamak, operasyonel süreçlerini yönetmek, personel bulundurma gibi maliyetler firmaları fiziksel sunucu kiralamaya teşvik etmektedir. Ekonomikhost farkıyla edineceğiniz satın alma deneyimini kaçırmayın!

Sahip olduğumuz tüm fiziksel sunucular, Fransa'nın en iyi veri merkezi altyapısına sahip ve Fransa'nın tek Tier 3 veri merkezi sertifikasına sahip olan OVH veri merkezinde barındırılmaktadır. Sunucunuz, Fransa Fiber internet ağının merkezinde bulunması nedeniyle en hızlı internet erişimine sahip olacak.

Tüm sunucularımız paylaşımsız 1GBPS full duplex porta sahiptir ve bu hızla kesintisiz internet erişimi yapabilir.

Ekonomikhost kiralamakta olduğu tüm sunucular için yedek parça bulundurmaktadır. Herhangi bir sorun anında en hızlı şekilde sunucunuzda arızalı olan parça yenisi ile değiştirilir. Eğer teknik sorun parça değişimi ile çözülemiyor ise muadil veya daha üst bir donanım müşterimize en kısa sürede tedarik edilir.

Alanında uzman sunucu destek ekibimiz sunucu yönetimi ile ilgili temel konularda sizlere e-posta aracılığı ile yardımcı olmaktadır. Sunucu yönetimi ile ilgili kapsamlı bir destek hizmeti almak istiyorsanız sunucu destek paketlerimize göz atabilirsiniz.

Kiralık sunucu hizmeti, sunucunun kurularak müşterinin kullanımına sunulmaktadır. Sunucuyu müşteri yönettiği için biz yedekleme gibi işlemler yapmayız. Verilerinizi yedeklemek için özel yedekleme ünitemizden talebiniz üzere yedekleme alanı kiralayabilirsiniz.

Kurumsal Mail Sunucu Sahibi Olmak İstermisiniz ?

Zimbra Kurumsal Mail Sunucu paketlerimizi incelemek için;


Tıklayınız