Google Gsuite Mail Hizmeti

Google Tecrübesi İle Mobil,Tablet,Bilgisayar Mailleriniz Sürekli Yanınızda..

Google Gsuite Mail Hizmeti

G Suite ile, ücretsiz tüketici ürününde yer almayan çok sayıda kurumsal düzey ek hizmet alırsınız: alan adınızda profesyonel e-posta, Gmail'de ve Drive'da ek depolama alanı, 7/24 telefon ve e-posta desteği, %99,9 garantili çalışma süresi, Microsoft Outlook ile birlikte çalışabilmesi, gelişmiş güvenlik özellikleri ve tüm kullanıcı hesaplarında tam yönetim.

GSuite Basic

Gmail'den iş e-postası Görüntülü ve sesli konferans Paylaşılan akıllı takvimler Güvenlik denetimleri 30GB bulut depolama
450.00TL/YIL
Satın al

GSuite Business

Gmail'den iş e-postası Görüntülü ve sesli konferans Paylaşılan akıllı takvimler Güvenlik denetimleri SINIRSIZ bulut depolama
850.00TL/YIL
Satın al

Google Gsuite Nedir ?

G Suite, işletmelerin ihtiyacı olan iş uygulamalarını bir çatı altında toplayan ve Google’ın geliştirdiği bulut altyapılı bir yazılım hizmetidir. G Suite ile işletmeler her bir çalışanı için aylık bir bedel ödeyerek tüm personelinin ihtiyacı olan uygulamaları kullanabileceği ve ortak paylaşım yapabileceği sanal bir çalışma ortamı sağlamış olur. Standart ofis uygulamalarının (Word, Excel, Powerpoint, Access) alternatiflerinin Google tarafından geliştirildiği versiyonlarına ek olarak Google ürünleri ile entegre çalışan binlerce uygulamayı kolayca kullanmanızı sağlayan mucizevi bir üründür.

Kurumsal Gmail ile, Sheets, Docs, Presentations, Drive ve Calendar gibi uygulamaları hiç bir kurulum yapmadan, web üzerinden kullanabiliyorsunuz. Google Hangouts ile konferans konuşmaları yapabilir, ekranınızı diğer kullanıcılar ile paylaşabilir veya anlık mesajlar gönderebilirsiniz. Hazırlamaya başladığınız bir dokümana istediğiniz zaman istediğiniz cihazdan kaldığınız yerden devam edebilir ve dokümanlarınızı dilediğiniz kişiyle paylaşabilirsiniz.

G Suite’in sunduğu diğer bir araç olan Google Drive ile dokümanlarınızı veya çalışmalarınızı bilgisayar, telefon veya tabletinizden güvenle erişebileceğiniz tek bir yerde tutabilirsiniz.

SSl Certificates

Sık Sorulan Sorular

Ücretli Gmail kurumunuz için kullandığınız alan adınıza özel uzantılı mail hesapları, sınırsız grup oluşturma yetkisi ( destek@sirketiniz com , satis@sirketiniz com gibi ), %99,9 erişim garantisi, ücretsiz Gmail'in iki katı depolama alanı, sıfır reklam, 7/24 destek, ve diğer G Suite uygulamlarını ücretsiz kullanma fırsatı sunar.

G Suite mail hizmetinin kullanılması için Alan adınızın DNS servisini aldığınız firma üzerinden değişiklikler yapılması gerekmektedir. Gerekli değişiklikleri ve kurulumu Ekonomikhost ekibi sizin adınıza yapacaktır. Yine değişiklikle iligili detaylara bilgi bankamızdaki makaleden erişebilirsiniz.

Hayır, G Suite için Google hesabına ihtiyacınız bulunmamaktadır.

Kullanıcı, kişiselleştirilmiş bir e-posta adresiyle (siz @ sirketiniz) tanımlanır. Grup e-posta takma adları (ör. satis@sirketiniz.com ve destek@sirketiniz.com) fiyata dahil olup ek kullanıcı sayılmaz.

G Suite kullanmak için bir alan adına sahip olmalısınız, alan adınız yok ise Alan Adı Sorgulama butonuna tıklayarak yeni bir alan adı kayıt edebilirsiniz.

Türkiye lokasyon kiralık sunucularımıza göz atmak istermisiniz ?

Yüksek hız kapasiteli kiralık sunucularımız için;


Tıklayınız